top of page

O Mind Support

W Mind Support skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego człowieka. Nasze metody opierają się na holistycznym podejściu do klienta z uwzględnieniem jego potrzeb w odniesieniu do nabytego doświadczenia i wiedzy.

 

W Mind Support chcemy, aby badanie psychologczne nie kojarzyły się z czymś negatywnym a były szansą na rozwój i odnalezienie nowej jakości. Stale rozwijamy zarówno siebie, jak i ofertę skierowaną do Was. 

 

Celem firmy jest udostępnienie usług psychologicznych na jak najwyższym poziomie zarówno klientom indywidualnym jak i firmowym. Oferta zaczynająca się od konsultacji on-line z osobami prywatnymi a kończąca się na kompleksowej obsłudze psychologicznej dla przedsiębiorstw jest stale poszerzana przez zdobywanie kolejnych uprawnień przez naszych pracowników.

Explaining a concept
image.JPG

Misja i wizja:

Naszą misją jest wytworzenie nowej jakości pracy psychologa, opartej na bezpieczeczeństwie i wzajemnym zaufaniu. W Mind Support wierzymy, że równowaga ciała i umysłu jest gwarantem sukcesu zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.


W swojej pracy chcemy wypracować standardy na takim poziomie, żeby były godne wprowadzenia na rynek światowy. Uważamy, że połaczenie profesjonalizmu psychologa i odpowiednich narzędzi psychmetrycznych jest kluczem do uzyskania cennych informacji prowadzących do przekraczania własnych barier.
 

Dlaczego My?

W Mind Support stawiamy przede wszystkim na człowieka, lecz swoją pracę opieramy na profesjonalnych narzędziach diagnostycznych. Korzystamy ze speclaistycznych testów, nasi pracownicy są przeszkoleni w tym jak zrobić z nich dobry użytek. Każdego klienta traktjemy w sposób indywidualny, gdyż dobrze zdajemy sobie sprawę jak niepowtarzalny jest każdy człowiek.

bottom of page